Події в Україні

Пошкоджено кожну другу підстанцію: Шмигаль про наслідки обстрілів об’єктів енергетики

Внаслідок постійних російських атак в Україні пошкоджено близько половини підстанцій «Укренерго» та майже 20 енергоблоків ТЕС.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на  засіданні  Кабінету Міністрів.

Він зазначив, що сьогодні російські окупанти знову здійснили масовану ракетну атаку з енергетичної інфраструктури України.

«Запоріжжя зазнало однієї з найбільших повітряних атак з початку війни, Харків теж був під масштабним ударом. Вранці атака продовжилася і зачепила всю Україну. Є пошкодження високовольтної інфраструктури та генерації у західних, центральних та східних областях», — сказав прем’єр.

За його словами, через постійні російські обстріли пошкодженими залишаються близько 20 енергоблоків теплоелектростанцій.

«Якщо додати до цього факт окупації частини наших енергооб’єктів, то Україна тимчасово втратила 44% атомної генерації, 75% потужності ТЕС та 33% блокових ТЕЦ. Кожну другу підстанцію «Укренерго» атакували за чотири місяці», — сказав Шмигаль.

При цьому, незважаючи на російський терор, абсолютна більшість українців залишаються з теплом, водою та електроенергією. Тим часом ремонти продовжуються, ресурсів для завершення зими достатньо, генератори енергетичного обладнання від партнерів надходять.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *