Події в Україні

Поїхала до хлопця до сусіднього села: на Миколаївщині розшукали 15-річну втікачку

Протягом кількох годин правоохоронці встановили місцезнаходження неповнолітньої втікачі та повернули її додому. Зараз із дівчиною все гаразд, протиправних дій щодо неї не було.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Повідомлення про те, що зникла 15-річна дівчина, надійшло до чергової частини Вознесенського райуправління поліції вранці 1 грудня від мешканки Бузької громади. За словами матері, неповнолітня пішла з дому три дні тому і про місце її перебування нічого не було відомо.

На пошуки зниклої були задіяні оперуповноважені, офіцер громади та ювенальні інспектори райуправління поліції.

В результаті вжитих заходів протягом кількох годин правоохоронці встановили місцезнаходження розшукуваної. З’ясувалося, що дівчина поїхала до свого хлопця до сусіднього села, де весь цей час перебувала.

З неповнолітньою та її матір’ю ювенальні інспектори провели профілактичну бесіду про неприпустимість такої поведінки та пояснили, чим міг обернутися необдуманий вчинок.

Щодо матері поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками чи особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *