Події у світі

Путін знову звинуватив Захід у всіх бідах: «ризик конфлікту зростає»

Глава Кремля Володимир Путін знову кинувся зі звинуваченнями у бік Заходу, нібито конфлікт у світі зростає внаслідок дій деяких західних еліт, а не відкритої російської агресії проти України.

Про це повідомляється у його відеозверненні до учасників зустрічі голів оборонних відомств країн-учасниць ШОС та СНД.

«Конфліктний потенціал у світі зростає, і це прямий наслідок спроб деяких еліт Заходу у будь-що зберегти своє політичне, економічне, фінансове, військове та ідеологічне домінування», — сказав Путін.

За його словами, Захід свідомо йде на примноження хаосу та загострення міжнародної обстановки.

«США та їхні сателіти у міжнародних відносинах роблять ставку на силовий фактор, і вони фактично зруйнували архітектуру стратегічної стабільності, що створюється десятиліттями, агресивно розширюють географію експансії НАТО», — вважає диктатор.

За його словами, Захід розпалює військові конфлікти, але аж ніяк не РФ.

«Своїми відвертими провокаціями вони підвищують градус напруженості та конфронтації у різних регіонах світу», — каже Путін.

Диктатор вкотре скинув із себе всю відповідальність і заявив, що наслідки дій США можна спостерігати в Україні.

«Протягом кількох років Захід безсоромно викачував та експлуатував її ресурси, заохочував геноцид і терор на Донбасі, фактично перетворив цю країну на колонію і зараз цинічно використовує український народ як гарматне м’ясо, як таран проти Росії, продовжуючи забезпечувати Україну зброєю», — підсумувавши, цинічно заявив Путін.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *