Політика

Підтримував та виправдовував війну: відомому російському кінорежисеру оголосили про підозру

Офіс Генпрокурора повідомив про підозру російському кінорежисеру, керівнику державного кіноконцерну. Він виправдовував війну Росії в Україні.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора .

За даними слідства, режисер, як публічна особа та представник «культурного осередку Росії», користувався популярністю та авторитетом у медіа, щоб систематично підтримувати Росію та її позиції щодо війни. В інтерв’ю пропагандистським медіа він висвітлював російські наративи та гасла.

Крім того, в одному з інтерв’ю він поширив інформацію, спрямовану на реалізацію російської державної інформаційної політики щодо підтримки так званої «спеціальної військової операції». Росіянин усвідомлював, що матеріали будуть доступні для широкої аудиторії.

Зауважимо, що в офісі генпрокурора ім’я режисера не озвучили. Але опубліковане фото приблизно вказує на Карена Шахназарова, він очолює російську кіностудію «Мосфільм».

Водночас Шахназаров відреагував на заяву Офісу генпрокуратури, чим і підтвердив, що підозра була оголошена йому. Він заявив, що його не турбує факт порушення проти нього кримінальної справи в Україні.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *