Події в Україні

Розшукується житель Миколаївської області, якого окупанти призначили директором підприємства

До суду направлено обвинувальний акт щодо жителя міста Снігурівки Баштанського району за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Про це повідомляє пресслужба прокуратури Миколаївської області.

Слідством встановлено, що 46-річний чоловік добровільно погодився на співпрацю з державою-агресором та обійняв посаду в незаконному органі на тимчасово окупованій території, а саме став директором «Муніципального унітарного підприємства «Снігурівський благоустрій».

Колаборант здійснював організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, зокрема приймав на роботу співробітників, встановлював графік роботи, проводив наради, отримував кошти та давав вказівки працівникам бухгалтерського відділу на здійснення виплат заробітної плати та матеріальної допомоги працівникам підприємства, формував та передавав звітність роботи підприємства, розпоряджався комунальним майном, яке було поставлено на облік незаконно створеного підприємства.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого відділу Служби безпеки України в області.

Обвинувачений перебуває у розшуку.

За зазначений злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *