Події в Україні

Росія боїться використати свої новітні літаки у війні з Україною, — британська розвідка

Росія використовує свої новітні винищувачі для запуску ракет Україною за тисячі кілометрів від кордону. У Москві бояться спрямовувати їх ближче до лінії фронту.

Про це повідомляє  РБК-Україна  з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у  Twitter .

Як зазначається у зведенні, щонайменше з червня 2022 року ВКС Росії використовували Су-57 FELON для виконання місій проти України. Ці місії обмежувалися польотами над територією Росії та запуском ракет великої дальності класу «повітря-земля» або «повітря-повітря» територією України.

За даними британської розвідки, FELON — це найдосконаліший російський надзвуковий бойовий літак п’ятого покоління, в якому використовуються технології малопомітності та передова авіоніка. На останніх доступних зображеннях видно, як п’ять літаків FELON припарковано на авіабазі Актюбінськ, де знаходиться 929-й Центр польотів. Оскільки це єдина відома база FELON, ці літаки, ймовірно, брали участь у операціях проти України.

«Росія, швидше за все, віддає пріоритет тому, щоб уникнути шкоди для репутації, скорочення експортних перспектив та компрометації секретних технологій, які можуть виникнути у разі втрати FELON через Україну. Це симптом того, що Росія, як і раніше, не схильна до ризику». застосовуючи свої військово-повітряні сили у війні», — наголошують Міноборони Британії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *