Події у світі

Росія намагається створити двомільйонну армію, – ГУР

За оцінками військової розвідки України, Росія готується до чергової мобілізації та намагається створити двомільйонну армію.

Про це повідомляють в ГУР України.

«Під час першої хвилі мобілізації у ЗС РФ було призвано 300 тисяч осіб. Після нетривалої підготовки мобілізованих направляють до зони ведення бойових дій в Україні.

Військова розвідка України не виключає, що керівництво Росії найближчим часом оголосить про проведення чергової хвилі мобілізації. У ЗС РФ потрапить ще 500 тисяч росіян, що дозволить країні-терористу створити стратегічні резерви.

За оцінками військової розвідки, масштаб мобілізаційних заходів, які здійснює країна-агресор, свідчить про плани її керівництва створити армію чисельністю близько 2 мільйонів осіб», — йдеться у повідомленні.

У ГУР зазначають, що в Росії вже активно відбувається підготовка до оголошення чергової хвилі мобілізації. Зокрема, на законодавчому рівні вносяться зміни до законів РФ, що регламентують проведення мобілізації. Також продовжується активна підготовка навчальних центрів.

Начальник КМВА Сергій Попко розповів, що політичне керівництво України не відкидає можливості нової хвилі наступу ворога.

Так, 150 тис. мобілізованих росіян проходять підготовку на полігонах. Крім того, 16 січня на території Білорусі мають розпочатися спільні льотно-тактичні навчання білоруських та російських військових. Водночас, за словами Попка, ці навчання не варто сприймати як пряму загрозу нового наступу на Київ чи концентрованих ракетних ударів по столиці.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *