Політика

Росія пригрозила Молдові «розплатою» за приєднання до санкцій ЄС

Росія розглядає рішення Молдови приєднатися до санкцій ЄС проти неї «як ворожий крок, спрямований на знищення зв’язків з Москвою, і вживе заходів у відповідь».

Про це повідомляє Reuters , посилаючись на заяву МЗС РФ.

Заяву росіяни оприлюднили у відповідь на голосування в парламенті Молдови за згоду дотримуватись обмежувальних заходів у рамках заходів щодо внесення змін до законодавства, необхідних для вступу до Європейського Союзу.

«Ми розцінюємо це як черговий ворожий крок молдавського керівництва, яке повністю інтегроване в антиросійську кампанію «колективного Заходу», — йдеться у заяві міністерства РФ. — Їхня мета — повна руйнація російсько-молдовських відносин, які з вини офіційного Кишинева і так перебувають у дуже плачевному стані».

Москва відповість, заявили у російському міністерстві.

62 депутати партії президента Молдови Майї Санду підтримали закон, забезпечивши його ухвалення в парламенті. Серед його положень є правила щодо заходів, які мають бути вжиті проти осіб та установ, які підпадають під санкції, введені проти Росії у зв’язку із вторгненням до України у лютому 2022 року.

Раніше Санду засудила вторгнення Росії в Україну та звинуватила Москву у спробі повалити її внаслідок державного перевороту.

Цього місяця Європейська комісія рекомендувала розпочати переговори з Молдовою та Україною щодо членства в ЄС.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *