ГоловнаНовини ПервомайськаПодії в УкраїніПодії у світі

Ситуація щодо коронавірусу у місті Первомайськ Миколаївської області станом на 23.03.2020р

Поки ви сидите вдома(ми сподіваємось), ми для вас готуємо нову інфу. Проїхалися містом, оцінили стан карантину. Міський пейзаж нагадує чи то фільм жахів, чи то післяноворічній ранок. Людей на вулицях значно порідшало, магазини працюють тільки ті, що дозволені. З нашої жадібності скоро буде сміятися весь світ. В цивілізованих країнах влада наклала мораторій на ріст цін в магазинах, а у нас ціни ростуть скоріше за гриби.

І так, що маємо на 23.03.2020р. –

В аптеках масок як не було так і немає. Почала шити маски швейна фабрика, але ніхто не знає де ті маски можна придбати. Партію пошили немаленьку, але в аптеках ми їх не знайшли. Сапожник без сапог, напевно. Є свідчення людей, що люди хворіють на пневмонію, деякі вмирають. Але ця інформація суто від людей. Головний лікар Центральної міської лікарні Чекрижов Олег Володимирович  каже, що хворіють на сезонні хвороби, такі як звичайне ГРВІ та застуда, коронавірусу в Первомайську немає. В Миколаївській області взагалі коронавірусу немає, в принципі, як і тестів щоб його виявити…

Безвідповідально відносяться до ситуації заробітчани, які повернулися з-за кордону, самоізолювалися тільки четверо з тих, хто повернувся. Люди похилого віку теж не розуміють всієї загрози для їхнього життя, багато хто не дотримується правил безпеки. Деякі керуються тим, що молодь і дітей ця хвороба не чіпає. Але сьогодні, в інкубаційний період ти без маски пішов заразив когось, а завтра від того, кого заразив ти, захворіє твоя рідна людина!

Ми вже вкотре закликаємо- Люди, давайте будемо відповідальними! Не відпускайте своїх стареньких бабусь, дідусів на двір. Нехай пересидять це лихо вдома. Допоможіть їм з покупками! Йдете в магазин, постукайте одиноким сусідам у двері, можливо їй чи йому щось потрібно. Давайте будемо людьми!

Ще такий момент з транспортом. Ми бачимо сцени, де людей просто викидають з маршруток(добре. що не в нас), починаються бійки за місце проїзду. Всім треба. У всіх свої важливі справи. Нещодавно побили медсестру реанімації, мовляв, молода, пішки пройдешся. Весь жах результату цього дійства на фото у нашому ролику. Не втрачайте людське обличчя! Ми зможемо все подолати, якщо будемо себе вести адекватно і дотримуватись правил!
Не забувайте, дистанція 1,5 метра!

Більш детальніше коментарі головних лікарів міста і області щодо коронавірусу у нашому регіоні дивіться у відео.

наш попередній випуск

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *