Події в Україні

«Сказав, що підірву танкер нах*й»: екс-глава обласного СБУ про боротьбу з контрабандою палива у Миколаєві

Колишній начальник СБУ в Миколаївській області Віталій Герсак, який під час перебування на посаді прославився низкою скандалів , дав велике інтерв’ю виданню « Апостроф ».

У ньому він зокрема розповів, як активно боровся з контрабандою нафтопродуктів у Миколаєві.

За його словами, перед призначенням до Миколаєва у нього була зустріч із Президентом, який особисто йому поставив завдання навести лад, у тому числі йшлося про контрабанду палива через акваторію Чорного моря.

-Сенс у тому, що до нейтральних вод біля Миколаєва постійно заходили танкери з нафтопродуктами на 50 000 тонн, до яких з Миколаєва та Очакова щодня підходили так звані «таксі» або «присоски», які забирали за раз по 100 тонн ніким не врахованого палива. Потім це йшло на ринок, звісно, ​​без сплати акцизів, транспортних зборів тощо. Це багатомільйонні нелегальні заробітки, які, як я розумію, йшли на Київ. Я пообіцяв, що вирішу цю проблему і біля Миколаєва більше їх не буде. За тиждень після мого призначення вони уплили, – розповів Герсак.

Також він повідомив, що йому пропонували гроші за те, щоб цей незаконний бізнес продовжував працювати як раніше.

-Мені пропонували 1 млн. доларів разово «за взаєморозуміння» і, здається, по 200 тис. дол. щомісяця за безперешкодну роботу. В останній цифрі можу плюс-мінус помилятися, тому що відразу дав відповідь і далі слухав неуважно. Я відповів, що якщо цей танкер не упливе, то я просто підірву його нах*й, — сказав екс-глава обласного СБУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 20-річний син екс-голови Миколаївської СБУ Герсака за рік отримав 4 авто та елітну нерухомість.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *