ГоловнаНовини ПервомайськаПодії в УкраїніПодії у світі

Стан карантину на 20.03.2020 у Первомайську Миколаївської області

Карантин продовжується, а ми виконуємо свої обіцянки і кожних три дні інформуємо вас про життя у місті.

До сьогоднішнього дня жодного випадку інфікування коронавірусом  у Первомайську не встановлено. За останній тиждень взагалі зменшилися звернення громадян до лікарні. Але це не говорить про те, що можна розслабитися. Тільки суворий режим самоізоляції допоможе не допустити розповсюдження епідемії містом. Всі голови держав закликають своїх громадян віднестися до цієї ситуації дуже серйозно! І ми вас закликаємо, давайте нарешті почнемо жити свідомо і подумаємо не тільки про себе. Вдягайте маски, немає масок, замотуйтесь шарфами, держіть дистанцію між один одним 1,5м і по можливості залишайтеся в дома.

А на сьогодні стан у місті такий-

Ринки та магазини працюють тільки продуктові, кафе працюють на винос. Деякі магазини не притримуються правил і саме цікаве те, що розташовані вони біля поліції, яка у першу чергу повинна була б звернути на це увагу. Працюють аптеки, в аптеках масок немає. Хто вміє шити, той шиє і продає їх по 40грн. на базарі. Люди надворі і в магазинах ходять без масок, тільки одиниці свідомо виконують рекомендації  лікарів. Іде віртуальна війна за міський транспорт. Люди обурюються тим, що в зв’язку з обмеженнями, вони не можуть ним скористуватися. А ще є така чудова новина – лікарів будуть підвозити міським транспортом у першу чергу. Подробиці нашої мандрівки містом ви побачете у відео.

На засіданні виконкому були прийняті деякі зміни у тому, які саме підприємства будуть закриті, а які зможуть працювати та в якому режимі. Ми надаємо вам відео з засідання і перелік підприємств нижче.

Ми намагаємось тримати вас у курсі подій. Кожних три дні ми будемо вас інформувати про події у місті стосовно епідемії.

І не забувайте про наш проект Крик України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *