Події у світі

Створення спецтрибуналу для Путіна — питання часу, президент європарламенту.

Росія має понести відповідальність за військові злочини, скоєні в Україні. Про це заявила президент Європейського парламенту Роберта Метсола, інформує FREEДІМ .

Вона зазначила, що союзники України вже шукають законних засобів та механізмів для збирання доказів, а згодом для судового переслідування російських військових злочинців.

“Коли ми говоримо про світ, нам треба говорити про відповідальність. Той, хто відповідає за ці злочини, повинен заплатити. І це означає, що якщо ми знайдемо юрисдикцію щодо злочину агресії, то нам потрібно знайти для цього законні кошти. Ми бачили дуже гарну пропозицію. Ми зустрінемося зі співробітниками Організації Об’єднаних Націй. Нам потрібно переконатися, що у нас є механізми, перш за все, для збирання доказів, а згодом для судового переслідування”, — сказала Метсола.

Йдеться про притягнення до відповідальності винних, зокрема Володимира Путіна, наголосила Метсола.

«Це питання часу. І навіть зараз, коли ми вже бачимо справи, що розслідуються в Україні, інформацію, яку збирають різні держави, йдеться про притягнення до відповідальності винних, зокрема Володимира Путіна. Без цього ми не маємо миру, якщо ми не зможемо знайти юридичне рішення цього», — сказала вона.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *