Події в Україні

«Суїцидальна патова ситуація»: експерт – про ситуацію на Кінбурнській косі

На Кінбурнській косі у окупантів склалася суїцидальна патова ситуація.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю  ТСН.ua  розповів воєнно-політичний оглядач Олександр Коваленко.

«Кінбурнську косу потрібно розглядати в комбінації з іншою частиною лівобережної Херсонщини. Станом на сьогоднішній день ми говоримо не про якісь штурмові дії в напрямку цієї ділянки. Ми говоримо про вогневий вплив. Там досить серйозний вогневий вплив з боку ЗСУ», — пояснив . експерт.

За його словами, утримання позицій росіянами на цій ділянці ускладнене багатьма чинниками. Найближчим часом ворог взагалі не зможе утримувати цю ділянку.

«Це буде суїцидальна патова ситуація, коли окупанти заходитимуть туди, де їх постійно знищуватимуть. Це досить серйозні втрати», – каже Коваленко.

Експерт прогнозує, що невдовзі на Кінбурнській косі може статися «жест доброї волі». Але не лише там.

«Якщо там станеться «жерсть доброї волі», то фактично Кінбурнська коса – це такий кинжал у лівобережну Херсонщину. Так чи інакше, але вони будуть змушені залишати й іншу частину лівобережної Херсонщини. Тому ось така суїцидальна патова ситуація – вони там перебувають, їх постійно накриває наша артилерія», – зазначив Коваленко.

На його думку, якщо росіяни підуть із Кінбурнської коси, то там одразу з’являться ЗСУ. І тоді в окупантів каскадна оборона руйнуватиметься вже на лівому березі.

«Вони це розуміють, але нічого не можуть з цим вдіяти», — підсумував експерт.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *