Політика

США готують новий пакет озброєнь для України, незважаючи на проблеми у Конгресі, — Reuters

Наступного тижня адміністрація американського президента Джо Байдена оголосить про новий пакет зброї для України, оскільки Пентагон продовжує надавати кошти, виявлені через багатомільярдну бухгалтерську помилку.

Про це повідомляє  Reuters .

За даними анонімних джерел видання, виявлені кошти дозволили адміністрації Байдена відправити Києву зброю, матеріали та боєприпаси, незважаючи на виключення нової допомоги Україні з тимчасового законопроекту про витрати, ухваленого Палатою представників минулими вихідними.

Байден просив Конгрес затвердити ще 24 мільярди доларів для України, і запит досі перебуває на розгляді.

Однак Пентагон все ще має близько 5,4 мільярда доларів із наданих Конгресом повноважень на скорочення президентського бюджету.

За даними видання, склад наступного раунду допомоги озброєнням все ще формується та має бути оголошений у середу на 16-му засіданні Контактної групи з питань оборони України у Брюсселі, де ключовою темою буде допомога у сфері безпеки.

Очікується, що її вартість складе близько 200 мільйонів доларів і може містити аналогічні боєприпаси та наземні транспортні засоби, які були в останніх пакетах допомоги.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *