Політика

Трамп випереджає Байдена за рейтингом у ключових штатах

Чинний президент США Джо Байден поступається у рейтингу своєму головному конкуренту на майбутніх виборах Дональду Трампу в 5 із 6 ключових штатів. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного на замовлення  The New York Times .

Результати показують, що Байден поступається Трампу майже у всіх так званих штатах, що «вагаються» (swing state) — де традиційно ні демократи, ні республіканці не мають стійкої підтримки, що робить їх свого роду загальноамериканським «барометром» популярності двох партій в даний момент.

Відставання Байдена від Трампа становить від 3 до 10 процентних пунктів серед опитаних виборців Арізони, Джорджії, Мічигану, Невади та Пенсільванії. І лише в одному штаті, що «вагається», чинний президент зберігає перевагу над суперником — Вісконсіне.

Примітно, що перед виборами 2020 року, на яких здобув перемогу Байден, він мав найвищий рейтинг у всіх шести згаданих штатах.

За словами опитаних виборців, головною причиною їхнього невдоволення Байденом є невтішний стан американської економіки. Багато хто з них стверджує, що політика чинного президента нашкодила їм особисто, тоді як політика Трампа за часів його президентства, навпаки, пішла їм на користь.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *