Події в Україні

Україна готується до великого наступу РФ найближчими тижнями, — Reuters

Росія продовжує посилювати тиск на українських оборонців на сході. Україна готується до великого наступу окупаційних військ у найближчі тижні.

Про це пише  Reuters . Зазначається, що після повідомлень про бої в північних районах прикордонного міста Вовчанськ, розташованого приблизно за 45 км від Харкова, український Генеральний штаб заявив, що Сили оборони почали контратаку, щоб завдати удару у відповідь по загарбникам.

В Україні говорять, що Росія, можливо, готується до великого наступу в найближчі тижні. Поблизу Сумської області ворог нарощує сили.

Аналітик із Black Bird Group Пасі Паройнен сказав Reuters, що наступ РФ на Харківщині виглядає як спроба втягнути у бій обмежені резерви Києва перед початком основного літнього наступу.

«Якщо Україна перерозподілить сили в Харкові та Сумах, вона зможе зберегти частину території, можливо, запобігти артилерійським обстрілам мирних жителів Харкова, можливо, навіть відтіснити противника до кордону. Але це може коштувати їм війни, якщо резерви не будуть доступні для реагування на кризи час літнього наступу Росії», – наголосив він.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *