Події у світі

Україна отримає від союзників менше танків Leopard 2, ніж обіцяли – голова Міноборони Німеччини

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус зазначив, що західним союзникам буде важко зібрати два повні батальйони танків Leopard 2, щоб відправити їх в Україну, як було обіцяно.

Про це він заявив журналістам у середу після зустрічі з колегами з НАТО у Брюсселі, пише » Європейська правда » з посиланням на  Bloomberg .

Німеччина та Португалія є єдиними двома країнами, які взяли на себе зобов’язання відправити в Україну версію Leopard 2A6: 14 танків пообіцяв уряд у Берліні та три – Португалія. «Ми не досягнемо чисельності батальйону», — сказав він.

За словами Пісторіуса, Польща зібрала близько 30 одиниць старої версії Leopard 2, що майже достатньо для стандартного українського батальйону чисельністю 31 одиниць, але багато з них перебувають у поганому стані та потребують ремонту, перш ніж їх можна буде розгорнути. Він додав, що ці танки прибудуть до України лише наприкінці квітня.

Наприкінці минулого місяця канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Німеччина та її союзники швидко сформують два батальйони бойових танків для України, а США пообіцяли надіслати 31 одиницю танків M1 Abrams.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *