Події в Україні

Україна створила броньовані морські дрони (відео)

Броньовані дрони Козак Мамай – найшвидші об’єкти у Чорному морі – вони розганяються до 110 кілометрів на годину.

Українські військові використовують для спецоперацій у Чорному морі три типи морських дронів. Про це йдеться у сюжеті 1+1, показаному в неділю, 24 грудня.

Журналіст Андрій Цаплієнко побував на секретному підземному заводі, на якому виробляють для потреб СБУ морські дрони Sea Baby та Козак Мамай, та морський безпілотник Магура V5, який використовується Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони.

Саме броньованими дронами Козак Мамай були вражені ВДК Оленєгорський гірник та танкер SIG. У сюжеті затверджується. Ці безпілотники є найшвидшими об’єктами у Чорному морі – вони розганяються до 110 кілометрів на годину.

Водночас морський дрон Sea Baby вразив Кримський міст. У СБУ заявляють, що цей дрон – багатоцільова модульна платформа, на яку монтуються різні види озброєння, що дистанційно керується.

А дрон Магура V5 – основна морська безпілотна платформа ГУР МО, потопила у кримському селищі Чорноморське 10 листопада два десантні катери під час завантаження на одну з них БТР-82. Це вплинуло на рішення росіян перемістити всі основні бойові кораблі до Новоросійська.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *