Події в Україні

Українська ДРГ захопила дорогу між трьома селами на лівобережжі Херсонської області

Українська диверсійно-розвідувальна група висадилася поблизу Підстепового (20 км на схід від Херсона та 3 км від Дніпра) та захопила ділянку дороги, що сполучає села Пойма, Козачі Табори та Кринки.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни ( ISW ).

Цю інформацію військові аналітики одержали від російських військових блогерів. Вони також стверджують, що українські війська перекинули резерви на острови у дельті річки Дніпро та намагаються прорватися до сіл Пойма та Піщанівка.

Російські блогери також стверджували, що українські сили продовжують переправляти невеликі групи особового складу через річку Дніпро на човнах у різних точках. Міністерство оборони Росії заявило, що українські сили невдало намагалися захопити позиції на східному березі річки Дніпро.

Вони також стверджували, що українські війська досі контролюють частину Кринок та утримують позиції біля Антонівського шосе та залізничного мосту. 

Крім цього, українські війська 24 жовтня продовжили контрнаступні дії на сході та півдні України та просунулися на південь від Бахмута та на захід Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 23 жовтня, вказують на те, що українські сили просунулися на схід від Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута), а геолокаційні кадри, опубліковані 24 жовтня, вказують на те, що українські сили незначно просунулися на захід від Андріївки. Роботине. Генштаб України також повідомив 24 жовтня, що українські війська продовжили наступальні дії на південь від Бахмута та досягли часткового успіху під Роботиним.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *