Події в Україні

Українці не зможуть вивозити за межі своїх областей авто, які потраплять на облік до ТЦК

Після набуття чинності законом про мобілізацію українці не зможуть вивозити за межі своїх областей автомобілі, які потраплять на військовий облік до ТЦК.

Про це пише «Судово-юридична газета».

ТЦК почнуть отримувати від МВС дані щодо автомобілів, які перебувають у власності у громадян та підприємців.

Переміщати автомобілі, які стоять на обліку до ТЦК, в інші області чи продавати заборонено. Причому, незалежно від статі та віку власника автомобіля – транспортній повинності підлягають усі українці (не лише військовозобов’язані).

З такими машинами заборонені будь-які дії, які «виключають передачу таких транспортних засобів Збройним Силам України та іншим військовим формуванням».

Відправляти такі машини в інші області можна лише після повідомлення ТЦК про місце знаходження транспортних засобів та на строк не більше одного місяця.

Порядок вилучення автомобілів має ще затвердити Кабмін. Раніше повідомлялося, що у громадян не вилучатимуть єдиного авто. І що з легкових авто мобілізуватимуть лише позашляховики.

Нагадаємо, Закон про мобілізацію (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку) набув чинності у суботу, 18 травня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *