Події у світі

У Британії показали «самий смертоносний в історії» танк

У Британії спустили з конвеєра останній прототип нового танка Challenger 3. Він стане найпотужнішою бойовою машиною в історії британської армії.

Про це повідомляє міністр оборони Британії  Грант Шаппс  та  британська армія .

«Це перший повністю британський танк за 22 роки — Challenger 3. Зараз у Телфорді проводяться передові модернізації, щоб зробити цей танк найбільш смертоносним в історії британської армії, даючи нашим солдатам вогневу міць, необхідну для захисту Британії», — написав британський міністр на сторінці Twitter.

У той же час, у британській армії розповіли, що це останній із восьми прототипів Challenger 3. Перший прототип вже демонструє свої можливості на випробуваннях, але випробування мають пройти всі прототипи. І лише після цього Британія виготовить ще 140 танків Challenger 3 для своєї армії.

У британській армії впевнені, що Challenger 3 стане «верховним хижаком» сучасної війни, оскільки він домінуватиме на полі бою завдяки «чудовій передовій вогневій могутності, захисті та мобільності».

Танк Challenger 3 може розвивати швидкість до 60 км/год та озброєний 120-мм гладкоствольною гарматою з вищою початковою швидкістю снаряда та більшою пробивною здатністю, ніж його попередник Challenger 2.

«Його нова модульна броня та система активного захисту, яка може виявляти та знищувати ракетні атаки за секунди, зроблять його одним із найзахищеніших танків у Європі», — додали в британській армії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *