Події в Україні

У ЗСУ вперше почали видавати жіночу форму (фото)

Військовослужбовці ЗСУ вперше отримали комплекти літніх польових костюмів, виготовлених з урахуванням жіночих антропометричних параметрів. Про це повідомляють у Telegram-каналі Міноборони України.

Повідомляється, що нову форму доповнили конструктивними елементами, які дають змогу жінкам почуватися комфортно, виконуючи завдання в польових умовах, а також пунктах постійної дислокації.

«Костюми виготовляють у розмірах від 40 до 64, за зросту від 146 до 188 сантиметрів та у двох повнотних групах: ІІ та ІІІ», — зазначається в публікації.

У пресслужбі уточнили, що моделі розробляв відповідний підрозділ ЗСУ спільно з громадськими організаціями та українськими виробниками. Тестувалася форма в одній із військових частин.

«Сьогодні є результат, і це дуже важливо. Адже в українській армії зараз несуть службу десятки тисяч жінок. З них близько 5 тисяч перебувають на передовій. Їх кількість тільки зростатиме», — зазначили представники Міноборони.

На заході з видачі форми були присутні заступниця Міністра оборони України Наталя Калмикова, віцеспікерка і нардепка Олена Кондратюк, уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко та інші представники влади.

Уже сформовано та надано до ДП МОУ «Агентство оборонних закупівель» заявку на закупівлю у 2024 році 65 тисяч комплектів жіночих літніх польових костюмів і 100 тисяч комплектів жіночої білизни. У січні оголосили тендери, а 50 тис. комплектів жіночих літніх польових костюмів уже почали поставляти у війська.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *