Події в Україні

У Миколаєві затримали співробітницю навчального закладу – писала антиукраїнські статті

У Миколаєві затримали 41-річну місцеву мешканку, яку підозрюють у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України та поширення матеріалів, у яких міститься виправдання тимчасової окупації частини її території (чч. 1, 2 ст. 110, чч. 1, 2 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомляє прокуратура Миколаївської області.

За даними слідства, підозрювана – працівниця одного з навчальних закладів міста Миколаєва – вступила в контакт із невстановленою особою – представником держави-агресора, і, маючи корисливий мотив та проросійські погляди, прийняла пропозицію стати одним із редакторів групи у забороненій соціальній мережі.

Зловмисниця на виконання завдань представника держави-агресора писала статті антиукраїнської спрямованості, в яких принижувала українську державність та український народ, закликала до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, виправдовувала правомірність дій держави-агресора та тимчасову окупацію частини території України. Зокрема, вихваляла велич Росії, стверджуючи, що вона нібито має право на південні землі України, у тому числі на місто Миколаїв.

Вказані статті колаборантка поширювала у групі серед невизначеного кола осіб, за що отримувала грошові виплати.

За клопотанням сторони обвинувачення підозрюваній обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення застави.

За скоєння злочинів їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *