Події в Україні

У Миколаївській області засудили двох осіб, які виправдовують агресію Росії проти України

На Миколаївщині засудили двох жителів Вознесенського району – 69-річну жінку та 49-річного чоловіка, які виправдовують збройну агресію росії проти України.

Про це повідомляє прокуратура Миколаївської області.

Обвинувачені визнані винними за ч. 2 ст. 4 КК України. Прокурори в суді довели, що проросійськи налаштовані громадяни на своїх сторінках у забороненій соціальній мережі «Однокласники» розповсюджували повідомлення, в яких виправдовували та визнавали правомірною збройну агресію РФ проти України, а також глорифікували осіб, які беруть у ній участь та сприяють збройному вторгненню.

Крім того, під час проведення санкціонованого обшуку у мешканця Вознесенського району виявлено та вилучено тротилову шашку вагою 200 грамів. Йому було висунуто звинувачення ще й за фактом незаконного зберігання вибухових речовин без встановленого дозволу (ч. 1 ст. 263 КК України).

У ході судового розгляду засуджені визнали свою провину та щиро покаялися.

За результатами судового розгляду фігуранти визнані винними в злочинах, що їм інкримінуються, та отримають покарання: чоловік – 5 років позбавлення волі з випробувальним строком на 2 роки, жінка – 3 роки позбавлення волі з випробувальним строком на 1 рік 6 місяців.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *