Події в Україні

У Миколаївській області льотчик, чиновник мерії та пенсіонер виявилися зрадниками

У Миколаївській області ліквідували агентурну мережу, яка збирала і передавала ворогові дані про військові об’єкти, озброєння, техніку та розташування ЗСУ. Про це повідомляє Офіс генпрокурора України.

Трьом жителям Миколаєва і мешканцю Очакова оголосили про підозру у державній зраді та несанкціонованому поширенню інформації про розташування Збройних Сил України.

Повідомляється, що проросійськи налаштований житель Миколаєва – колишній військовий льотчик, який наразі є працівником одного з оборонних підприємств, – добровільно допомагав у проведенні підривної діяльності проти України, надаючи ворогові певні відомості.

«Для реалізації своїх завдань він створив агентурну мережу з однодумців. До неї залучив працівника одного з департаментів Миколаївської міської ради, заступника керівника німецько-українського благодійного фонду та свого товариша по службі – військового пенсіонера. Отриману від спільників інформацію він передавав куратору. Організатор агентурної мережі, маючи доступ до інформації з грифом «секретно», передав представнику держави-агресора дані про техніку, що ремонтується на підприємстві, які запчастини використовуються і звідки надходять, місце розташування ремонтних потужностей, копії контрактів на закупівлю послуг ремонту та обслуговування, технічну документацію на запчастини», — йдеться у повідомленні.

Підозрювані ретельно конспірували свою протиправну діяльність, використовуючи оперативні псевдоніми, обмінювалися інформацією лише під час зустрічей на відкритій місцевості.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *