Події в Україні

У Миколаївській області розчистили майже 600 км доріг та облаштували чотири тимчасові переправи

У трьох південних областях України протягом минулого року «Укравтодор» сконцентрувався на об’єктах «виживання». Це стосується Миколаївської та Одеської області. Наприкінці року після деокупації на правобережжі Херсонщини також повернулися українські шляховики.

Про головні результати 2022 року на півдні розповіли в Укравтодорі.

На території Миколаївської області розчистили 597,5 кілометрів доріг та влаштували протягом чотирьох тимчасових переправ.

На правобережжі Херсонської області з 11 листопада розчистили 254,3 км. доріг державного значення. Насамперед – «дороги життя» М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ», що є ключовим шляхом ввезення гуманітарної допомоги.

Транспорт вже може проїхати чотирма тимчасовими спорудами: це одна переправа, об’їзди мостів та залізний міст. Загалом на деокупованій частині області зруйновано вісім мостів.

На Одещині шляховики зосередилися на кількох дорогах до пунктів пропуску на кордоні. Щоб оптимізувати потік вантажівок під час повномасштабного вторгнення, облаштовували та розширювали майданчики тимчасового відстою на дорогах:

  • М-15 «Одеса — Рені» біля міста Рені (має асфальтобетонне покриття);
  • М-15 «Одеса — Рені» біля села Саф’яни (має асфальтобетонне покриття);
  • Т-16-30 «Струмок – Шевченкове – Кілія» біля міста Кілія (має асфальтобетонне покриття).

Для покращення логістики в обхід невизнаної Придністровської республіки відремонтували ділянку автодороги Т-16-27 до пункту пропуску Августівське. Від з’їзду з автомобільної дороги М-15 «Одеса — Рені» біля селища Сарата на Т-16-27 та до кордону з Молдовою забезпечено належний проїзд.

Аварійний ремонт допоміг покращити проїзд дорогами:

  • Н-33 «Одеса — Білгород-Дністровський — Монаші ​​- М-15». На ділянці довжиною 6,6 кілометра зміцнили основу та влаштували шар асфальтобетонної суміші на модифікованому бітумі;
  • М-28 «Одеса — Південний — М-14» (локація «Два Стовпи»). Усунено аварійні деформації покриття: шляхів, вибоїни.

Також шляховики відновлювали проїзд по постраждалим внаслідок військової агресії РФ мостам:

  • Міст на автомобільній дорозі М-14 «Одеса — Мелітополь — Новоазовськ», що сполучає Одеську та Миколаївську області, був частково зруйнований на початку війни. Відновлено мостові опори та дорожнє покриття.
  • На мосту автодороги Н-33 «Одеса — Білгород — Дністровський — Монаші ​​- М-15», до якого потрапила ворожа ракета, виконуються роботи з відновлення. Залишилося нанести шар покриття, що вирівнює.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *