Події в Україні

У Мінекономіки розповіли, що буде з курсом долара до Нового року

Економіка України переживає дуже складні часи, але, незважаючи на це, курс гривні тримається досить стабільно. Чи може щось зміниться до Нового року, розповів перший заступник міністра Денис Кудін під час дискусії Центру економічної стратегії,  повідомляє  прес-служба Міністерства економіки.

Початок повномасштабної війни спровокував різкий обвал ВВП України, але зараз економіка країни починає поступово оживати. Серйозні складнощі принесли і атаки російських окупантів з енергетичної інфраструктури, але незважаючи на це, економіка залишається життєздатною, але разом з тим — досить вразливою.

У Міністерстві економіки прогнозують, що найближчим часом до Нового року включно курс гривні до долара не зміниться. Втім, девальвація національної валюти неминуча і очікується вже наступного року.

Денис Кудін розповів, що ситуація зі знеціненням гривні у 2023 році залежатиме від обсягів фінансової допомоги країн-партнерів та монетарної політики НБУ. Втім, згідно з прогнозом, закладеним до бюджету наступного року, середньорічний курс долара становитиме 42,2 гривні.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *