Події в Україні

У Міноборони розповіли про випробування жіночої військової форми

Центральне управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Міністерства оборони провело нараду з вітчизняними виробниками – обговорили нові зразки жіночої форми.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони в своєму Telegram-каналі у середу, 29 березня.

«За результатами зустрічі було прийнято рішення виготовити нову партію зразків форми для передачі до підрозділів. Очікується, що її випробування завершиться до кінця травня», — зазначається в повідомленні.

В армії на сьогоднішній день триває випробування зразків жіночої білизни.

«На сьогоднішній день в ЗСУ служать 41 тисяча жінок, ще близько 19 тисяч є цивільними, які працюють для потреб армії. Безпосередньо у бойових діях бере участь близько 5 тисяч жінок. Крім зручної форми, ми також продовжуємо роботу щодо забезпечення наших захисниць бронежилетами з урахуванням антропологічних особливостей», — заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

За його словами, експериментальний зразок бронежилету для жінок вже розроблений, проведено низку робочих зустрічей з представниками потенційних виробників, здатних їх виробляти.

«Після проведення технічної специфікації та успішних польових випробувань бронежилети будуть поставлені на забезпечення Збройних сил України», — резюмував голова Міноборони.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *