Політика

У НАТО презентували нову військову стратегію, яка передбачає членство України

19 січня в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі було представлено нову військову стратегію Північноатлантичного альянсу, яка передбачає членство в ньому України та військове посилення Східного флангу НАТО з метою стримування Російської Федерації та посилення європейської безпеки, повідомляє  Guildhall .

Стратегія розроблена та представлена ​​президентом Potomac Foundation доктором Філіпом Карбером та генерал-лейтенантом Збройних Сил Канади у відставці Тревором Кадьє. У презентації також взяв участь директор Potomac Foundation Пітер Халпін.

Авторами були представлені пропозиції щодо потенційних напрямків нової військової стратегії Північноатлантичного альянсу в умовах сучасних геополітичних викликів. Як було зазначено в ході заходу, стратегія є відповіддю на зростаючі загрози, зокрема для європейської безпеки, джерелом яких є агресивна політика та військові дії Російської Федерації.

Стратегія передбачає формування нових гравітаційних центрів з метою стримування Росії, що включають як діючих (Польща, Фінляндія, Румунія), так і потенційних членів Альянсу (Швеція, Україна). У доповіді зазначено особливу роль України у новій військовій стратегії альянсу та наголошується на необхідності підтримки України з боку НАТО у відновленні її територіальної цілісності та захисті національного суверенітету.

Окремо наголошено на необхідності членства України в Альянсі, як інструменту забезпечення стабільності та миру в Європі в середній та довгостроковій перспективі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *