Події у світі

У німецькій лікарні помер другий баскетболіст із України, на якого напали з ножем

Український баскетболіст Артем Козаченко, на якого 10 лютого напали з ножем у Німеччині, помер у лікарні. Його поранення виявилися несумісними з життям.

Про це повідомляє  Instagram-профіль  команди ART Giants, у якій грав хлопець.

«Після трагічного акту насильства в Оберхаузені (місто в Німеччині — ред.), жертвами якого майже тиждень тому стали два гравці з нашої команди ART Giants, загинув Володимир Єрмаков, а його товариш по команді та співвітчизник Артем Козаченко також помер у лікарні від тяжких травм. «, — сказано у повідомленні команди.

Там уточнюють, що Артем, якому було 18 років, перебував у реанімації у лікарні з моменту жорстокого нападу в Оберхаузені. За останні кілька днів його стан настільки погіршився, що лікарі вже нічого не могли зробити для нього.

Нагадаємо, 10 лютого у німецькому Оберхаузені невідомі напали на двох українських баскетболістів Володимира Єрмакова та Артема Козаченка.

Внаслідок нападу несумісні з життям травми отримав Володимир Єрмаков . Артему Козаченку вдалося доставити до шпиталю у тяжкому стані.

Німецька поліція вже затримала трьох підлітків, яких підозрюють у нападі. Один із них – 15-річний німець турецького походження.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *