Події у світі

У Німеччині затримали чоловіка, який відправляв РФ двигуни для дронів

У Німеччині чоловік нелегально відправляв Росії двигуни для бойових дронів. Загалом він поставив запчастин на суму 2 млн євро.

Про це повідомляє Merkur.

Прокуратура Франкфурта-на-Майні та Головне митне управління оголосили, що чоловіка заарештовано.

За даними прокуратури, бізнесмена звинувачують у порушенні Закону про зовнішню торгівлю та платежі.

Згідно зі звітом, підозрюваний у 2022 та 2023 роках експортував до Росії різні електронні компоненти, моделі авіаційних двигунів та інші товари за допомогою обхідних поставок, порушуючи цим санкції проти Росії. Компоненти поставлялися на адресу компанії, розташованої в Санкт-Петербурзі через проміжного одержувача в Гонконгу.

Згідно з інформацією, наданою прокуратурою, російська компанія пов’язана із співучасником німецького підприємця.

Серед компонентів, що поставлялися, були моделі авіаційних двигунів, що використовуються в російському безпілотнику «Орлан-10». Ці безпілотники використовують російські окупанти в агресивній війні проти України. Деякі варіанти безпілотників призначені для ведення артилерійського вогню по українських територіях, повідомляє прокуратура.

Влітку цього року слідчі вилучили загалом 120 двигунів і успішно запобігли їхньому можливому експорту до Росії. Крім передачі двигунів, підозрюваного також звинувачують у незаконному експорті двох дорогих автомобілів. Вони були переправлені транзитом до Китаю та ввезені у Росію. Вартість усіх незаконно поставлених товарів складає 2 млн євро.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *