Новини Первомайська

У Первомайському районі незаконно рубають дерева: суми штрафів сміховинні

У Первомайському районі Миколаївської області останнім часом зафіксовано кілька випадків незаконного рубання дерев.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу.

Так, за межами села Болеславчик Первомайського району встановлено факт самовільного, без дозволу уповноваженого органу місцевого самоврядування, знищення до ступеня припинення росту трьох дерев породи «Клен».

Порушника притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 153 КУпАП, штраф у сумі 255 гривень він сплатив, додатково до сплати пред’явлено претензію про відшкодування збитків на суму 1588 грн.

Також зафіксовано самовільне знищення до ступеня припинення росту двох дерев породи «Вишня» біля будинку на вул. Героя України Дмитра Васильєва у Первомайську. Адміністративний штраф у сумі 255 грн вже сплачено, розрахована сума збитків становить 838 грн, порушнику пред’явлено претензію.

Крім того, державним інспектором з охорони навколишнього середовища встановлено факт самовільного знищення до ступеня припинення росту одного сухостійного дерева породи «Берест» у полізахисній смузі біля села Грушівка поблизу Первомайська. Порушник сплатив штраф у сумі 595 грн та отримав претензію про відшкодування збитків на суму 8093 грн.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *