ГоловнаНовини Первомайська

У Первомайську з’явився «Клуб юного журналіста»

Сьогодні відбулася надзвичайна подія — відкриття «Клубу юного журналіста». Ініціатором цього клубу стала журналістка нашого видання Антоніна Албул. Зібралося дуже багато дітей і навіть батьків. Всім було дуже цікаво, що таке журналістика і «з чим її їдять».

Навчання проходитимуть в ГБК, набор дітей здійснюється від 5 до 15 років. Діти будуть вчитися  гарно писати, навчаться характеризувати предмети, висловлювати  свої думки чітко і правильно.
По спеціальності Антоніна педагог-журналіст. Свою ідею створення такого клубу вона виношувала вже багато років і нарешті її мрія збулася. Діти просто в захваті від цієї події. Записуються до неї наввипередки і чекають на наступне заняття.

В великих містах такі курси коштують дорого. В Южноукраїнську, наприклад, 600 гривень. Антоніна за свої курси ціну визначила зовсім невелику, всього 200 гривень в місяць. Ціна складена така, щоб батьки не примушували дітей ходити в клуб тільки тому, що вони дорого за це заплатили, а щоб діти самі могли визначитися – хочуть вони відвідувати ці заняття чи ні. Все зроблено для того, щоб дітлахи займалися журналістикою в задоволення і тільки за власного бажання.

Під час занять в клубі, роботи дітей будуть представлятися на Первомайському сайті культури. У кожного юного журналіста будуть створені свої сторінки в соціальних мережах, де вони будуть публікувати свої роботи. Будуть влаштовуватися різні конкурси між учасниками, діти зможуть брати інтерв’ю у наших депутатів, лікарів, активістів і матимуть змогу відчути себе справжніми журналістами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *