Події у світі

У російських в’язницях вимикають опалення, щоб ув’язнені йшли воювати проти України, — Bild

У багатьох регіонах Росії температура впала до -35°, і російський диктатор Володимир Путін, ймовірно, вирішив використати холод, щоб поповнити ослаблені війська в Україні. Багато колоніях відключають опалення, щоб ув’язнені охочіше йшли воювати.

Про це розповіла засновниця проекту «Русь Сидяча» Ольга Романова, повідомляє BILD .

Вони (влада РФ, — ред.) просто вимкнули їм опалення за мінусової температури. Тим самим умови у в’язницях мають стати нестерпними, щоб чоловіки, які там перебувають, їхали до України», — пояснила Романова.

Вона також повідомила, що в Росії є три групи населення, яких більшість не відчуває співчуття, коли вони вмирають на фронті.

Це ув’язнені, національні меншини, які живуть у бідних регіонах далеко від Москви, і нові громадяни. Поки ці три групи воюють і помирають в Україні, Путін може створювати ілюзію нормальності для інших… Загалом успіх частин із ув’язнених вельми обмежений, що ми можемо бачити і за поточними подіями на фронті… Ув’язнених просто масово посилають на лінію фронту в Україні та приносять там у жертву» , — наголосила Романова.

За її словами, у російських в’язницях все частіше вербують і жінок-в’язнів. Наразі, за даними Романової, в Україні воює близько 1000 росіянок.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *