Події у світі

У Швейцарії готують тисячі місць для українських біженців на військових базах

До кінця року загальна кількість українських біженців у Швейцарії може сягнути 75 тисяч. У зв’язку з цим швейцарська армія надасть Державному секретаріату з міграції (SEM) додаткові місця та персонал для прийому українців. Про це повідомляє Schengenvisainfo.

Зазначається, що Федеральна рада Швейцарії заявила про допоміжне розгортання армії до кінця березня 2023 року.

«SEM спільно з армією з весни збільшили кількість місць для розміщення більш ніж 9000 осіб та набрали додатковий персонал для догляду та безпеки. Однак необхідні додаткові ресурси, щоб мати можливість продовжувати забезпечувати розміщення та догляд за тими, хто шукатиме притулок у найближчі місяці», — йдеться у повідомленні.

Так, за попередніми оцінками, найближчими місяцями буде потрібно близько 3000 додаткових ліжок. Армія виділить близько 2100 місць для розміщення у приміщеннях своїх шкіл, а за потреби там можна буде розмістити до 2700 людей.

Повідомляється, що з початку 2023 року армія розміщуватиме біженців на військових базах у Фрайбурзі та в Дюбендорфі, а з лютого місця виділять на військових базах у Тун та Санкт-Лузістейг. Крім того, міграційні служби матимуть змогу залучити для допомоги до 500 військовослужбовців.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *