Політика

Фронт, енергетика, формула миру: у Байдена розкрили деталі переговорів із Зеленським

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван розповів про деталі розмови Джо Байдена з українським президентом Володимиром Зеленським у Києві.

Про це, як пише Європейська правда, повідомило видання The Guardian.

«Вони говорили про найближчі місяці з точки зору поля бою, про те, що потрібно Україні, про можливості для досягнення успіху на полі бою. Вони говорили про потреби України в енергетиці, інфраструктурі, економічній підтримці, гуманітарних потребах, а також про політичний бік справи, зокрема про майбутню сесію Генеральної Асамблеї ООН щодо України, а також про українську формулу миру та зусилля України, спрямовані на те, щоб заручитися міжнародною підтримкою справедливого, стійкого та міцного миру, побудованого на засадах Статуту ООН, головними з яких є суверенітет та територіальна цілісність», — заявив Салліван.

На запитання про те, чи говорили Байден та Зеленський про конкретні системи озброєнь, зокрема винищувачі F-16, які можуть надати Україні, Салліван відповів нечітко.

«Я думаю, що обидва президенти виклали свої погляди на низку різних можливостей, які обговорювалися в пресі як нещодавно, так і протягом кількох місяців, і я на цьому зупинюся», — сказав він.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *