Події в Україні

Хотіли вивезти чоловіків за кордон. СБУ заблокувала три схеми ухилення від мобілізації

Правоохоронці заблокували ще три схеми ухилення українських громадян від мобілізації за умов війни. Серед затриманих є урядовець Міноборони України.

Про це  повідомляє Служба безпеки України.

За гроші вони пропонували військовозобов’язаним уникнути мобілізації на підставі фальшивих документів чи шляхом нелегального виїзду за межі України.

Затримання відбувалися у таких регіонах:

Київ

Співробітники СБУ спільно із ДБР затримали заступника начальника одного з управлінь Міністерства оборони України, який організував незаконне оформлення документів для зняття громадян із військового обліку. Для реалізації злочинного механізму він використовував свої зв’язки у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки у кількох регіонах.

Закарпатська область

Викрито двох жителів Берегівського району. Один із фігурантів — раніше засуджений за незаконне переправлення осіб через державний кордон. Зловмисники планували перевозити своїх «клієнтів» поза встановленими пунктами пропуску на власні авто.

Львівська область

Затримано трьох ділків, які пропонували «уклоністам» бігти за кордон як водії міжнародних перевезень.

У ході слідчо-оперативних дій на території кількох областей України повідомлено про підозру п’ятьом організаторам угод за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України. Продовжується розслідування щодо притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *