Події у світі

Ізраїльські лікарі надають медичну допомогу постраждалим жителям Миколаєва

Лікарі Ноам та Йонатан приїхали до України з Ізраїлю з волонтерською місією надавати безкоштовну медичну допомогу. За власним бажанням та благословенням головного Рабіна України лікарі надають професійну медичну допомогу потерпілим від війни українцям.

«Українці дуже сильний і сміливий народ. В Ізраїлі ми захоплюємося вашою стійкістю, хоробрістю та жертовністю. Своєю волонтерською місією в Україні ми хочемо підтримати вас та допомогти», — прокоментував Ноам.

Нещодавно спільно з волонтерами Благодійного фонду Фенікс Груп вони повернулися з поїздки до Вознесенська (Миколаївська область).

У Миколаївській області лікарі провели первинний огляд людей, надали першу медичну допомогу, надали ліки, а у складних випадках – консультації та поради. Після приїзду до Києва лікарі сформували персональні аптечки для пацієнтів, яких вони оглянули та відправили їх хворим.

За час волонтерської місії в Україні лікарі охопили своєю роботою сотні українців, на власні очі побачили жахи цієї війни та зібрали десятки трагічних історій. Серед їхніх пацієнтів діти, дорослі, люди похилого віку та поранені. Лікарі планують продовжувати свою роботу в Україні та відвідати інші регіони країни, що постраждали від війни.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *