ГоловнаНовини ПервомайськаПодії в УкраїніПодії у світі

29.03.2020р ситуація в Первомайську по коронавірусу.

Комусь збираються спалити хату за болячку, когось виганяють з автобуса за кашель, а у нас, в Миколаївській області імунітет стоїть горою і тримає оборону! Одна область (видно, за всі наші страждання) на всю Україну не кашляє! Так дєржать, народ!

А ми по традиції сповіщаємо вас про новини у місті щодо коронавірусу на 29.03.2020р.

На сьогодні хворих на коронавірус в Первомайську немає. Маски шиються, роздаються, продаються, виробництво скоро поб’є Стаханівській рекорд. Але в аптеках масок як і раніше, немає. Людей на вулиці мало. Хто носить маски, хто сміється з тих, хто носить маски, та сміється той, хто сміється останній. Голова облдержадміністрації Олександр Стаднік 24 березня повідомляв, що Миколаївська область отримала тест-системи ПЛР, експрес-тести, маски та захисні костюми. Первомайськ чекає на їх надходження. А до цього моменту всі зразки аналізів на коронавірус направляються у Київ.

Відео з нашої екскурсії містом і коментарі головного лікаря центральної міської лікарні Олега Чекрижова дивіться нижче.

На останній сесії міської ради  Тимур Глушко разом з Ігорем Сотським запропонувати проект рішення про скасування, на період надзвичайної ситуації, виплат премій та надбавок за особливі досягнення в роботі: міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з земельних питань, керівнику апарата виконавчого комітету, начальнику управління архітектури, начальнику управління ЖКГ, начальнику управління освіти, начальнику управління фінансів. Вивільнені кошти запропонували направити на цілі протидії епідемії. Рішення не було прийнято. Деякі депутати направили залишки коштів зі свого «депутатського фонду» на підтримку медичної галузі міста, а саме Оксана Іванченко – 30000грн., Ігор Сотський – 80000грн., Дмитро Казимір – 80000грн., Володимир Вовк – 70000грн., Тимур Глушко – 10000грн.

Ще момент дуже цікавий. У людей закінчуються гроші. Багато людей залишились без роботи, а сплачувати кредити і послуги потрібно як завжди, їх ніхто не скасовував, за оренду приміщень для торгівлі теж треба платити, хоч люди не мають змоги вийти працювати. Ми створили групу в фейсбуці для комунікації підприємців зі споживачами. А ще провели телемост з активістами і журналістами  Южноукраїнська і дізналися які у них справи з карантином і як там люди реагують на цей режим.

Відео телемосту з журналістом Южноукраїнська та інтерв’ю з депутатом Первомайської міської ради, кандидатом психологічних наук Наталією Сабліною дивіться нижче. Доречі, Наталія Сабліна надає безкоштовну психологічну допомогу у період карантину. Домовитись про зустріч з нею ви зможете за номером (099)503-84-24

Миргородський Сергій та Ірина Завадська запровадили проект на період карантину «Залишайтеся вдома». Проект направлений на допомогу людям, яким немає кому допомогти, віком від 70-ти років. Так що. якщо  ви знаєте таких одиноких людей, можливо, це ваш сусід чи сусідка.
Не будьте байдужими! У зв’язку з карантином, багато з них можуть сидіти вдома голодні.
Напишіть  їхню адресу і ми завеземо їм продуктові набори.
Наразі декілька пакунків було роздано, але потрібна ваша підтримка. Долучайтеся! Ніяких грошей! Тільки продукти – олія, макаронні вироби, сахар, печиво. Фотозвіти з кожного відвідування гарантовано!
Збір допомоги у ТЦ «Магніт» канцелярія «Карандаш», попередньо потрібно зателефонувати.
Контакти:
+380937727373 (Сергій)
+380988036295 (Ірина)
Пишіть в мессенджер
Додавайтесь в групу viber

Один комментарий к “29.03.2020р ситуація в Первомайську по коронавірусу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *